Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Galaxy Watch 7 Serisine Bir Ekleme Daha: Galaxy Watch FE Yolda Olabilir!

Federal İletişim Komisyonu (FCC) belgeleri, Samsung’un Galaxy Watch 7 serisine daha uygun fiyatlı bir seçenek olabilecek Galaxy Watch FE’yi de dahil edebileceğini gösteriyor.

Federal İletişim Komisyonu (FCC)

Samsung, merakla beklenen Galaxy Ring ve birkaç ay içinde piyasaya sürülecek Galaxy Watch 7 serisi ile giyilebilir cihaz lansmanlarıyla dolu bir yaza hazırlanıyor. Bununla birlikte, son Federal İletişim Komisyonu (FCC) başvuruları, seriye şaşırtıcı bir ekleme yapıldığını ortaya çıkardı: potansiyel bir Galaxy Watch FE.

DroidLife tarafından tespit edilen FCC listeleri, Galaxy Watch 7 için model numaralarını doğruluyor. Model numaraları SM-L300 ve SM-L310, muhtemelen Galaxy Watch 7’nin sırasıyla 40mm ve 44mm Bluetooth-only versiyonları, Samsung’un önceki adlandırma kurallarına uyuyor.

SM-L305 ve SM-L315, FCC belgelerinde hücresel bağlantının yer almasından da anlaşılacağı üzere, muhtemelen LTE muadilleridir.

Samsung Galaxy Watch 7 Saat

Listelerde ayrıca daha önce bildirilmemiş bir model numarası da yer alıyor. SM-R861. Dosyalarda açıkça bir saat olarak etiketlenerek Galaxy Ring’den farklı bir ürün olduğu teyit ediliyor.

Ayrıca, başvurular Galaxy Watch’un bu varyantının yalnızca Bluetooth bağlantısını destekleyeceğini gösteriyor, bu da bunun serideki daha uygun fiyatlı bir seçenek olma olasılığını daha da güçlendiriyor.

Bu yeni model hakkında daha fazla ayrıntı yok, bu nedenle daha fazla bilgi edinmek için lansman etkinliğini beklememiz gerekecek. Samsung henüz Galaxy Unpacked etkinliğini resmi olarak duyurmamış olsa da, 10 Temmuz’da gerçekleşmesi bekleniyor.