Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Marshall, Motif II ANC Kablosuz Kulaklıkları Piyasaya Çıktı

Marshall geliştirilmiş pil ömrü

Marshall geliştirilmiş pil ömrü ile daha iyi aktif gürültü engelleme (ANC) performansı ve Bluetooth LE Audio desteği sunan ikinci nesil Motif ANC kablosuz kulaklıklarını duyurdu. Motif II ANC kulaklıkları ilk nesil Motif’e tamamen benzer bir görünüme sahip olsa da içeride önemli değişiklikler bulunuyor.

Marshall Motif II ANC kablosuz kulaklıkların bazı temel özellikleri

Yeni kulaklıklar şimdi tek bir şarjla 6 saat ANC oynatma süresine sahip ve bu da ilk nesil Motif’teki 45 saatlik süreye göre daha uzun bir pil ömrü anlamına geliyor. Şarj kutusuyla birlikte Motif II ANC kulaklıkları toplamda 30 saat dinleme süresi sunuyor bu da ilk nesil modele göre 20 saatlik bir artış demek.

Motif II ANC kulaklıkları ek bir mikrofon sayesinde geliştirilmiş ANC performansına sahip. Bu daha fazla arka plan gürültüsünü engelleyerek gürültülü ortamlarda müzik dinlemek için ideal hale getiriyor.

Daha iyi pil ömrü ve ANC performansının yanı sıra Motif II ANC kulaklıkları ayrıca Bluetooth LE Audio’yu da destekliyor. Bu yeni Bluetooth standardı geliştirilmiş ses kalitesi düşük güç tüketimi ve daha uzun pil ömrü gibi birçok avantaj sunuyor.

Bluetooth Multipoint özelliğine sahip bu da onları aynı anda iki cihaza bağlamanıza olanak tanır. Örneğin telefonunuz ve bilgisayarınız arasında geçiş yapmak için kullanışlıdır.

Cihaz kullanılmış elektronikler su şişeleri ve otomobil ışık kapakları gibi %70 atık plastiklerden yapılmıştır. Bu birçok diğer kablosuz kulaklıkla karşılaştırıldığında daha sürdürülebilir bir seçenek yapar.

Marshall Motif II ANC kablosuz kulaklıklar şu anda 199 dolar fiyatla satışa sunulmaktadır. Onları Marshall’ın web sitesinden satın alabilirsiniz.