Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Samsung Galaxy Tab S10 Model Numaraları Belli Oldu!

Samsung Galaxy Tab S10 serisinin model numaraları açıklandı. Cihazın özellikleri ve piyasaya çıkış tarihi belli oldu.

Samsung Galaxy Tab S10

Samsung yakında popüler Galaxy Tab serisinin yeni modellerini tanıtacak. Galaxy Tab S10 Plus ve Galaxy Tab S10 Ultra hakkında yeni detaylar internette ortaya çıktı.

Samsung Galaxy Tab S10 Plus & Tab S10 Ultra

Android Headlines ekibi Samsung’un Galaxy Tab S10 Plus ve Galaxy Tab S10 Ultra’yı geliştirdiğini tespit etti. Galaxy Tab S10 Plus üç model numarası içeriyor: SM-X828U, SM-X826B ve SM-X826N, Galaxy Tab S10 Plus için model numaralarıdır. SM-X926B ise Galaxy Tab S10 Ultra’nın model numarasıdır.

Galaxy Tab S10 model numarası henüz yayınlanmadı, bu da Samsung’un üzerinde çalışmaya başlamamış olabileceği anlamına geliyor. Model numaraları cihazların nerede satışa sunulacağını gösteriyor. Galaxy Tab S10 Plus Küresel, ABD ve Kore pazarlarında piyasaya sürülecek.

Samsung Galaxy Tab S10 Plus

Galaxy Tab S10 Ultra ise yalnızca küresel bir model numarasına sahip. Ancak Kore ve ABD’de de satışa sunulacak. Galaxy Tab S10 model numarasının olmaması ve Galaxy Tab S10 Ultra için tek model numarasının olması, Samsung’un bu tabletleri yakında piyasaya sürmeyeceğini gösteriyor. Android Headlines ekibi Tab S10 Plus ve Tab S10 Ultra için model numaralarını tespit etmeyi başardı.

Android Headlines ekibi Tab S10 serisinin çıkış tarihi konusunda emin. Samsung’un Galaxy Tab S10 serisini 2025’in 1. çeyreğinde tanıtacağını tahmin ediyorlar. Bu tahmin, Samsung’un her 1,5 yılda bir yeni Galaxy Tab S serisi modellerini piyasaya sürme modelini takip ediyor.

Galaxy Tab S7 serisi Ağustos 2020’de piyasaya sürüldü, ardından 1,5 yıl sonra Galaxy Tab S8 serisi ve bundan 1,5 yıl sonra da Galaxy Tab S9 serisi geldi. Bu model şüphesiz devam edecek, bu nedenle Tab S10 serisi muhtemelen Ocak veya Şubat 2024’te gelecek.