Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vivo Pad 3 ve iQOO Pad 2 Detayları Sızdırıldı! Ekran, İşlemci, Kamera ve Pil

Vivo Pad 3 / iQOO Pad 2’nin ekranı, işlemcisi, kamerası ve pil detayları sızdırıldı. Bu tablet hakkında sızdırılan bilgiler detaylarımızda.

Vivo Pad 3 /

Vivo’nun bu yılın başlarında piyasaya sürdüğü Pad 3 Pro tabletin uygun fiyatlı kardeşi Pad 3 üzerinde çalışıyor olması bekleniyor. Cihazla ilgili resmi detaylar şu anda çok az olsa da, Pad 3’ün konfigürasyonuna ilişkin detaylar şimdi de Digital Chat Station tarafından sızdırıldı.

Pad 3’ün 2800 x 1968 piksel çözünürlüğe sahip 12.1 inç büyüklüğünde bir LCD ekrana sahip olması bekleniyor. Özellikle ekran, oyuncular ya da akıcı bir kullanıcı deneyimine öncelik verenler için cazip olabilecek 144Hz’lik pürüzsüz bir yenileme hızı sunuyor.

Cihazın kalbinde Snapdragon 8s Gen3 işlemci yer alıyor. Qualcomm’un en yeni alt amiral gemisi çipidir, bu nedenle günlük görevlerinizin yanı sıra oyun oynamanın da üstesinden gelmesini bekleyebilirsiniz. Her şeyin çalışır durumda kalmasını sağlayan 10000mAh’lik büyük bir pil olacak, bu nedenle tablet tek bir şarjla iyi bir dayanıklılık sunacaktır.

Vivo Pad 3 Pro

Fotoğraflar ve videolar için Pad 3 temel bir kamera kurulumuna sahip olacak. Öne bakan selfie lensi 5 megapiksel olacak, arka tarafta ise 8 megapiksel ana kamera bulunacak.

Güvenlik, 2D yüz tanıma çözümü ile sağlanacak. Sızıntıda ayrıca 12GB RAM ve 512GB depolama alanından oluşan en az bir depolama yapılandırmasından bahsediliyor.

Vivo Pad 3’ün iQOO Pad 2 olarak yeniden markalanabileceğini öne süren söylentiler var. Sızıntıda “Pad 3 / Pad 2” ifadeleri kullanılıyor ve bu da Vivo Pad 3’ün bazı pazarlarda iQOO Pad 2 olarak piyasaya sürülebileceğini gösteriyor.

Spekülasyon, Çin’in 3C sertifikasyon platformunda her iki cihaz için bulunan benzer model numaralarıyla da destekleniyor.

Vivo Pad 3 Pro

Mevcut bilgiler ışığında, Vivo Pad 3 (ya da iQOO Pad 2) büyük ekranlı, yetenekli işlemcili ve yeterince büyük bataryalı üst orta sınıf bir tablet olarak şekilleniyor gibi görünüyor.

Şirket henüz bu konuda herhangi bir resmi ayrıntı açıklamadı. Ancak, sızıntıların ortaya çıkmasıyla birlikte, yakında Vivo’dan bir lansman duyurusu bekleyebiliriz.