Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

WhatsApp Yedekleme Durduruldu Wifi Bekliyor Çözümü

WhatsApp yedekleme durduruldu wifi

WhatsApp yedekleme durduruldu wifi bekliyor hatası çözümü nedir? Whatsapp yedekleme durduruldu wifi sorunu nasıl çözülür. İşte sorunlarınızı çözebilecek yöntemler ve detaylar…

WhatsApp’ın hiç tartışılmaz en iyi mesajlaşma platformu olduğunu hepimiz biliyoruz. Her geçen gün bünyesine yeni özellikler getiren platformda bazen yeni özelliklerin sorunlarıyla veya eski özelliklerin hatalarıyla karşılaşabiliyoruz. Durum ara sıra öyle bir hal alıyor ki hiç karşılaşmadığımız ve hiçbir yerde bir kaynak olmamasından dolayı öylece hatayı görmekle baş başa kalıyoruz.

Bu hatalardan birisi ise WhatsApp yedekleme durduruldu wifi bekliyor hatası oluyor. WhatsApp konuşmalarımız çok fazla değerli olduğu için bazen bu konuşmaları hem biz yedeklemek istiyoruz hemde WhatsApp aralıklı olarak yedekliyor. Ama yedekleme durumunda bazı hatalarla karşılaşmamız mümkün. Bu haberimizde ise WhatsApp yedekleme durduruldu wifi bekliyor çözümünü anlatacağız.

Yedekleme Durduruldu Wifi bekliyor çözümü!

Eğer sizlerde yedekleme durduruldu wifi bekliyor hatasını alıyorsanız ilk olarak hücresel veriyi kapatıp aktif bir wifi ağına bağlanmayı deneyiniz. Çünkü WhatsApp sizden wifi bağlantısı istiyor. Eğer hatayı tekrar verirse internet bağlantınızı kontrol edin. İnternette bir sorun yok ise ve sorun çözülmediyse eğer ikinci yönteme geçin.

İkinci yöntem ise iPhone kullanıcısıysanız eğer iCloud ile WhatsApp aynı anda yedekleme yaptığı için bu sorunu görebilirsiniz. iCloud yedeklemesini kapatın veya bekleyin yedek alsın. Sonra tekrar kendi yedeklemenize onay verip wifi ile deneyebilirsiniz. Sorun buna rağmen düzelmez ise hücresel bağlantıyı dağıtım olarak arkadaşınızdan kullanın ve o şekilde deneyin. Mutlaka çözülecektir.

Sorununuz devam ederse eğer yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.